سلوک

چرخش

پنجشنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۵، ۰۵:۵۴ ب.ظ

سرعت دیوانه واری گرفته است. زندگی را می گویم. حس میکنم هر لحظه ممکن است در این چرخش دیوانه وارش از دایره به بیرون پرت شوم. نشسته ام در حاشیه ساعتی که انگار به آینده ریشخند زده است و دارد مثل یک دستگاه مخلوط کننده میچرخد. دستهایم را به سختی به لبه ها گره زده ام و سعی میکنم در این میان که رنگ ها در هم می آمیزند و چهره انسان ها خطی ادامه دار از محیط دایره ای هم مرکز با ساعت می شود و حادثه ها از مرکز می گریزند و به دورها پرت می شوند، به خاطر بسپارم، خاطره بسازم، نگاه کنم، بو بکشم، نفس بکشم و زندگی کنم..

سرعت دیوانه واری است که فقط مجال می دهد ببینی و بگذری. که این نیز بگذرد. که همه چیز بگذرد. که همه چیز کم بها بشود در این گذر. در این گذشتن. در این تمام شدن. در این سیل بی وقفه بودن ها و شدن ها.

ترس این را دارم که در این رنگ هایی که کش آمده اند، در این چهره هایی که پیاپی می آیند، در این چرخش، کسی را گم کرده ای. رنگی را باخته ای. نوری را از کف داده ای. مثل سیلی که قطره های اشک را گم می کند. مثل انتظار هزارساله ای که دقیقه ها را از بها می اندازد.

...

  • ۹۵/۰۸/۲۷
  • ندا سین

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی